Profesjonaliści od przemysłu

dodano: 2021.08.16 ważne do: 2022.08.11 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy bardzo mocno do zaznajomienia się z ofertą prowadzonej przez nas firmy, która działa w zakresie branży mechanicznej, energetycznej, elektrycznej jak również piecowej. Dysponujemy nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale także sprawdzonymi maszynami oraz urządzeniami. Daje nam to możliwość na wykonanie takich usług i produktów jak cięcie laserem, konstrukcje stalowe bądź też walcowanie, gięcie blach i wycinanie plazmowe. Mamy możliwość pochwalić się też różnymi referencjami od zadowolonych klientów, którzy mieli szansę współpracować z naszą firmą. Przykładowymi firmami, z którymi współpracowaliśmy są: Budimex, Rem Bud, Cama czy też wiele pozostałych. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z oferowanego przez nas frezowania, wiercenia, wytaczania czy też różnych innych zadań będzie w stu procentach zachwycony. Do wszystkich klientów podchodzimy w sposób indywidualny i w związku z tym jesteśmy w stanie zagwarantować, że poradzimy sobie radę z każdym zadaniem. Bardzo mocno zachęcamy do zapoznania się z możliwościami prowadzonej przez nas firmy oraz zdecydowania się na wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty czy też usługi.
Kontakt
UNIHUT S.A.
ul. Jacka Jezierskiego 7, 31-983 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------