Pozbądź się zbędnych aut

dodano: 2021.08.16 ważne do: 2022.08.11 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadasz samochód, który musisz błyskawicznie sprzedać? Poszukujesz najlepszych warunków? Jeśli tak to nasza firma istniejąca na rynku od bardzo dawna może Ci to zapewnić. Przede wszystkim obsługujemy klientów z Poznania czy też wielu pobliskich miejscowości, jednakże obszar naszych działań jest dużo większy. Jeśli chodzi o skup pojazdów jesteśmy w stanie wesprzeć klientów z takich miejscowości jak Kalisza, Piły, Leszna, Swarzędza bądź też Inowrocławia. Oferta naszej firmy obejmuje skupowanie pojazdów w pełni sprawnych, dostawczych, nie posiadających aktualnych badań technicznych, po wypadkach i każdego w dowolnej konfiguracji. Dzięki doświadczonym pracownikom możemy zapewnić profesjonalną obsługę, uczciwą wycenę jak również szybkie wykonanie usługi. Kolejną zaletą realizowanych przez nas usług jest fakt, że możemy skupić również motocykle. Jesteśmy pewni, że każdy kto będzie chciał w naszej firmie sprzedać samochód będzie zachwycony, gdyż otrzyma najlepsze warunki współpracy. Wszyscy ludzie, którzy z nami współpracowali byli zadowoleni i pozbyli się swoich pojazdów na najlepszych warunkach.
Kontakt
Skup aut Poznań
ul. Nowowiejskiego 14C/2, 61-732 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------