Kursy spawalnicze i nie tylko

dodano: 2021.08.16 ważne do: 2022.08.11 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez nas firma jest na rynku od bardzo wielu lat zajmując się szkoleniem kursantów w zakresie spawalnictwa. W zakresie naszych usług są kursy dotyczące spawania, badania niszczące, badania nieniszczące czy też nadzory spawalnicze. Dysponujemy bardzo doświadczoną kadrą fachowców, którzy przez wszystkie lata działania naszej firmy mieli możliwość wyszkolić naprawdę wielu specjalistów. Jesteśmy w stanie pochwalić się różnymi certyfikatami oraz licencjami. Jest to bardzo pozytywnym świadectwem jakości wykonywanych przez nas usług. Wśród kursów, które zapewniamy są te dotyczące spawania metodą MIG, MAG, gazową, elektrodą otuloną i wiele więcej. Dokładamy bardzo dużych starań, aby każdego kto skorzysta z naszych usług traktować naprawdę dobrze oraz dbać, żeby był on zadowolony po zdecydowaniu się na nasze kursy. Poza spawaniem zakres naszych kursów obejmuje również operatorów do cięcia, monterów oraz wielu innych specjalistów. Jesteśmy w stanie zapewnić, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z usług zapewnianych przez naszą firmę będzie zachwycony, ponieważ uzyska odpowiednią wiedzę.
Kontakt
OTS – Ośrodek Techniki Spawalniczej
ul. Sulechowska 4a, 65-119 Zielona Góra, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------