Systemy ERP - Asiston

dodano: 2021.08.18 ważne do: 2022.08.13 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Asiston projektuje i wdraża rozwiązania dla firm należących do różnych branż. Mamy w swojej ofercie systemy ERP, które są idealnym rozwiązaniem do planowania zadań Twoich pracowników. Systemy te pomagają w zarządzaniu ich urlopami, delegacjami oraz wynagrodzeniami. Systemy ERP stanowią też pomoc przy nadzorowaniu zasobami firmy, w tym również zasobami magazynowymi. Posługując się systemem ERP zoptymalizujesz łańcuch dostaw oraz będziesz mieć pod kontrolą koszty produkcji. Pod Twoim nadzorem będą informacje dotyczące kondycji finansowej firmy (przychody, koszty, należności, zobowiązania). To nie wszystko, za pomocą tego oprogramowania będziesz mieć możliwość zarządzania również innymi zasobami, takimi jak środki trwałe, wartości niematerialne i prawne. Wdrożone systemy ERP umożliwią każdej firmie zarządzanie projektami i inwestycjami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.
 
Kontakt
Asiston Sp. z o. o.
ul. Nad Przyrwą 13, 35-234 Rzeszów, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------