Zbiorniki wysokiej jakości - na wodę, chemię i inne

dodano: 2021.08.29 ważne do: 2022.08.24 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Od wielu lat prowadzona przez nas firma istnieje na rynku zajmując się produkcją zbiorników bezciśnieniowych zrobionych z  tworzyw sztucznych mających bardzo wiele zastosowań. Dostarczamy zbiorniki dostosowane do przechowywania wody, mające zastosowania chemiczne czy też realizujemy szereg innych usług. Jeżeli chodzi o zbiorniki dostosowane do przechowywania chemii to potrafimy dostarczyć te mające zastosowania do różnego rodzaju rozwiązań. Jeżeli chodzi o dostarczanie zbiorników zarówno chemoodpornych, jak i na wodę pitną to zakres naszych usług obejmuje demontaż poprzednich zbiorników, dobranie zbiornika, jego montaż czy też zrobienie oraz montaż. Staramy się w pełni kompleksowo obsługiwać naszych klientów i gwarantować im pełne w każdej kwestii. Jeżeli chodzi o zbiorniki adresowane do przechowywania wody to posiadamy w ofercie zbiorniki przeciwpożarowe, do przechowywania deszczówki, rezerwowe wody do picia oraz bardzo dużo innych. Jeżeli chodzi o usługi, które wykonujemy poza dostarczaniem zbiorników do wody to zaliczają się do nich usługi CNC, serwisy zbiorników instalacji oraz wiele innych usług. Bez kłopotów damy sobie radę z frezowaniem, skrawaniem, cięciem oraz realizacją wielu niestandardowych usług. Dysponujemy świetną ekipą fachowców, która bez kłopotów da sobie radę z wykonaniem każdego powierzonego im zadania. W związku z tym zachęcamy bardzo mocno do zaznajomienia się z pełną ofertą realizowanych przez nas usług. Na 100% gwarantowane przez nas towary i usługi są na odpowiednim poziomie. Zachęcamy bardzo mocno do zaznajomienia się z kompletnym pakietem wykonywanych przez nas usług.
Kontakt
Amargo
ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------