Warsztat samochodowy ze Szczecina

dodano: 2021.08.29 ważne do: 2022.08.24 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma to doświadczony warsztat samochodowy mieszczący się w Szczecinie, który zajmuje się przede wszystkim naprawianiem pojazdów osobowych. Specjalnością naszej firmy są układy klimatyzacji, zawieszenie czy też instalacje elektryczne. Oczywiście wykonujemy także wiele innych napraw dla pojazdów wszystkich marek. Jesteśmy w stanie dać sobie radę sobie z naprawami Kii, Mercedesa, Audi, Suzuki oraz wielu innych marek. Zatrudnieni przez nas specjaliści cały czas się rozwijają i w związku z tym z nowościami technicznymi znamy się bardzo dobrze. Gwarantujemy, że każdy samochód jesteśmy w stanie doprowadzić do pełnej sprawności.
Kontakt
FAST Warsztat Samochodowy
ul. Szeroka 56, 71-211 Szczecin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------