Elektryk24Wroclaw.pl - elektryk Wrocław

dodano: 2021.08.30 ważne do: 2022.08.25 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz szybko pomocy elektryka z Wrocławia? Skontaktuj się z nami!  Możesz na nas liczyć 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Świetnie rozumiemy, że kłopoty z instalacją elektryczną mogą powstać o każdej godzinie, dlatego staramy się być stale na posterunku! Nasze pogotowie elektryczne oferuje okresowe przeglądy i pomiary elektryczne, przegląd i odbiór instalacji, przyłącza elektryczne, wymianę tablicy bezpiecznikowej, podłączenie płyty indukcyjnej, a ponadto podwyższenie mocy z Tauron. Ponadto w przypadku braku prądu w części lokalu, usuwamy awiarę, a ponadto wymieniamy bezpieczniki. Te oraz inne usługi z zakresu instalacji elektrycznych dostarczamy już od wielu lat. Chcesz przenieść licznik? Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Elektryk24Wroclaw.pl - elektryk Wrocław
50-441 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------