Joker Group Herby - maszyny ogrodnicze

dodano: 2021.09.01 ważne do: 2022.08.27 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz kosiarki do ogrodu, a może innej maszyny ogrodniczej? Postaw na profesjonalny sprzęt, który znajdziesz na JokerGroup.pl! W naszym sklepie mamy dla Państwa selekcję sprzętu i przyborów do pielęgnacji ogrodu w znakomitych cenach. Zajmujemy się sprzedają artykułów do ogrodu takich marek, jak Stiga, Makita, NAC, Texas bądź Ursus. W ofercie Joker Group odnajdziesz takie maszyny, jak kosiarki akumulatorowe, spalinowe, kosiarki ręczne, podkaszarki, glebogryzarki, a ponadto odśnieżarki, dmuchawy do liści lub myjki wysokociśnieniowe. Możesz u nas nabyć również akcesoria ogrodnicze – nożyce do trawy bądź żywopłotu, okrzesywarki do gałęzi i sporo innych. Udostępniamy Państwu możliwość płatności w wygodnych ratach – sprawdźcie koniecznie szczegóły! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi promocjami na naszej stronie!
Kontakt
Joker Group Herby - maszyny ogrodnicze
ul. Powstańców Śląskich 1, 42-284 Herby, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------