Internet Wilczków

dodano: 2021.09.08 ważne do: 2022.09.03 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Net-Max zasięgiem pracy obejmuje miejscowości w dolnośląskim tj. Rzeczyca, Lasowice, Malczyce, Mazurowice, Rusko, Chomąża, Wilczków i inne. Jako regionalny dostawca internetowy dociera tam, gdzie zazwyczaj brakuje wielu mediów telekomunikacyjnych. Swoim klientom oferuje dostęp do niezawodnego Internetu. Net-Max to zgrany zepół profesjonalistów z długiem doświadczeniem w biznesie IT. Zapewnia wysokiej jakości obsługę oraz bardzo szybką instalację. Oferuje usługi zarówno dla kontrahentów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy organizacji budżetowych. Zapewnia niedrogi dostęp do najbardziej aktualnych technologii w postaci bezprzewodowego dostępu do sieci o dużej szybkości pobierania a także wysyłania różnych danych. Oferta obejmuje stabilne połączenie z siecią przez światłowód. Net-Max zapewnia wysoką jakość oferowanych usług. Użycza wysokiej klasy routery WIFI. Nowym klientom Net-Max umożliwia skorzystanie z atrakcyjnej promocji- aż do sześciu miesięcy bez opłat. Z kolei na stałych klientów czekają kuszące ceny abonamentu- już od dwudziestu dziewięciu złotych.
Kontakt
net-max.pl
Malczyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------