Ogromny dobór podarunków dla gości weselnych

dodano: 2021.09.16 ważne do: 2022.09.11 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:

Ogromny wybór podarunków dla gości uczestniczących w weselu udostępniony jest w pracowni artystycznej Decoris. Projektanci śledzą wszystkie trendy w branży weselnej i dlatego bez kłopotu mogą wytypować, co z podkategorii podziękowania dla gości weselnych będzie najchętniej wybierane w konkretnym sezonie. Oznacza to, że każdorazowo znajdzie się to, co jest na topie i jednocześnie wpasuje się do motywu weselnego.

Podarunki to serdeczny gest w stronę biesiadników i z tego względu to właściwie, że są używane. Dając podarunki pokazuje się, że jest się zadowolonym z tego, że goście na weselu cieszyli się razem z nami. Tym samym, będzie się dobrze odebranym. Warto w ramach upominków wręczyć coś niesztampowego.

Z Decoris nie będzie problemu, by wytypować, co to może być. Do wszystkich podziękowań mogą być dołączone spersonalizowane dedykacje z wstążką. Prezenty to: zdobione butelki z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, pachnące świeczki, rośliny w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, dekoracyjnie zapakowane szampany, słodkości z wróżbami albo ozdobione brokatem butle.
 
Kontakt
sklepdecoris
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------