Rejestracja pobytu w Polsce

dodano: 2021.09.17 ważne do: 2022.09.12 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Motli Business Consulting wychodzi vis a vis potrzebom osób z za granicy , które są zainteresowane legalizacją pobytu i pracy na terenie Polski. Firma współpracuje z klientami prywatnymi, firmami oraz placówkami publicznymi. Gwarantuje kompleksowe doradztwo w załatwieniu wszelkich papierów, a przede wszystkim w wypełnieniu potrzebnych wniosków i dostarczeniu ich do urzędów. Gwarantuje wysokiej jakości poradę w zorganizowaniu pobytu na terenie Polski, zarówno jeśli chodzi o pobyt na stałe jak i na pewien czas. Firma Motli Business Consulting pomaga w wynajęciu domu, założeniu konta bankowego, przerejestrowaniu pojazdu i nie tylko. Oferując usługi relokacyjne, zapewnia także rzetelną pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę na terenie RP a także w przedłużeniu wygasającej wizy. Jako zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży Motli Business Consulting indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Pozwala na nielimitowane wykorzystywanie z usług legalizacji pobytu i adaptacji w Polsce w zamian za regularnie uiszczaną opłatę abonamentową. Klienci firmy Motli Businnes Consulting potrafią liczyć na rzetelną obsługę. Więcej informacji na stronie motli.pl.
Kontakt
motli.pl
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------