forniry meblowe

dodano: 2021.09.24 ważne do: 2022.09.19 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Naturalną okleinę meblową od California Trading wyróżnia na rynku różnorodność w zakresie grubości, długości i szerokości, doskonałe odzwierciedlenie wyglądu litego drewna, a także bogata oferta dekorów. Firma California Trading gwarantuje możliwość wykonywania produktów w bardzo wysokiej klasie jakości, a także możliwość zaspokojenia najbardziej wyszukanych potrzeb klienta i zmniejszenie kosztów wykonania produktów w porównaniu do produkcji z litego drewna. Sklep California Trading oferuje obrzeża bez kleju podklejone fizeliną, z klejem w grubości 0,6mm, dostępne są w szerokościach standardowych 22mm oraz 42mm oraz na specjalne zamówienia klientów.
Kontakt
Sklep internetowy California Trading
ul. Skarszewska 21, 83-110 Tczew, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------