Dieta pudełkowa i catering dietetyczny - Brzeg Dolny - TIM Catering

dodano: 2021.09.25 ważne do: 2022.09.20 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Nie masz czasu na samodzielne gotowanie? Chcesz zakupić zestaw zdrowych posiłków przygotowanych według wytycznych konkretnych diet? Jeśli tak to bardzo mocno zachęcamy do zapoznania się z zapewnianym przez nas wyjątkowym cateringiem dietetycznym. Dysponujemy naprawdę bogatą ofertą, która obejmuje między innymi zapewnienie cateringu przygotowanego dokładnie tak, aby według diety wegetariańskiej, wegańskiej, standardowej, specjalnie przystosowanej do dzieci i wiele innych. Dokładamy wszystkich starań, aby dostarczane przez nas jedzenie było smaczne, dostosowane do wymagań, każdego klienta jak również zrobione z bardzo dobrych składników. Nasz catering charakteryzuje się także bardzo konkurencyjnymi cenami. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty da się nie tylko zaoszczędzić czas, ale też zjeść na odpowiednim poziomie.
Kontakt
TIM Catering dietetyczny i dieta pudełkowa
ul. Michalczyka 13, 53-633 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------