Suknie ślubne Wrocław szyte na wymiar - Suknie Boho

dodano: 2021.09.25 ważne do: 2022.09.20 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy kto poszukuje godnej uwagi sukni ślubnej musi zaznajomić się z ofertą naszego salonu. Jesteśmy w stanie pochwalić się bardzo szeroką ofertą sukni ślubnych w stylu boho. Suknie, które znajdują się w naszej ofercie są projektowane przez nas i w związku z tym charakteryzują się naprawdę odpowiednią jakością. W ofercie posiadamy sukienki dostosowane do każdej panny czekającej na ślub, jesteśmy w stanie zapewnić suknie mające rozmiary od XS do plus size. Przykładowymi kolekcjami sukien ślubnych, które znajdują się w ofercie naszego salonu są: Venezia, Porto bądź też Paris. Zapewniamy suknie w zróżnicowanych kolorach wśród, których oczywiście najczęściej używany jest kolor biały, jednak robimy także suknie ślubne w pozostałych kolorach. W razie konieczności jesteśmy w stanie dostosować suknie ślubne do wymagań każdej panny młodej.
Kontakt
SuknieBoho
ul. Studencka 51, 02-735 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------