Henna - Kosmetyki i produkty wysokiej jakości - KosmetykiOrientu

dodano: 2021.09.25 ważne do: 2022.09.20 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz sklep zajmuje się sprzedawaniem kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów naprawdę wysokiej jakości. Można u nas odnaleźć między innymi henny do włosów, olejki, balsamy, odżywki, maseczki i bardzo dużo innych produktów. W ofercie naszych henn jest dużo kolorów wśród, których są na przykład: ciemny blond, czarny, orzechowy brąz i dużo innych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są produkowane przez dobrych producentów pośród, których są khadi, nanga oraz orientalna. Dokładamy wszelkich starań aby wysyłkę wykonywać możliwie najszybciej czy też zabezpieczać ją tak, żeby dotarła bez żadnych problemów. Oferowane przez nas artykuły mają możliwość pochwalić się rzeczywiście wieloma pozytywnymi recenzjami. Jest to świetne świadectwo ich wysokie jakości. Zakupy u nas każdemu dadzą możliwość zadbać o swoje włosy. Bardzo serdecznie zachęcamy do zakupów.
Kontakt
KosmetykiOrientu
ul. Os. Młodości 5/1, 31-908 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------