Myj ultradźwiękami - Rotortech

dodano: 2021.09.26 ważne do: 2022.01.12 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń hiszpańskiej marki TierraTech. Myjka ultradźwiękowa tego renomowanego producenta wyróżnia się wysoką skutecznością, gdyż została zaprojektowana do usuwania trudnych zanieczyszczeń. Wykonanie z wysokiej jakości komponentów sprawia, że ultradźwiękowa myjka jest urządzeniem bezawaryjnym i żywotnym. Oprócz modeli standardowych firma Tierratech jest w stanie zaproponować dowolny projekt myjki ultradźwiękowej dostosowany bezpośrednio pod potrzeby klienta. Nasi specjaliści dopasują model myjki do profilu działalności Państwa firmy.
Obok sprzedaży myjek ultradźwiękowych hiszpańskiej firmy Tierratech świadczymy fachowe usługi w zakresie mycia ultradźwiękami.


Rotortech
ul. Stalowa 17
41-506 Chorzów
Tel: 508 782 001
e-mail: myjki@rotortech.pl
strona internetowa: https://myjultradzwiekami.pl/
Kontakt
Rotortech
ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------