Usługi notarialne - Katarzyna Jankowska

dodano: 2021.10.05 ważne do: 2022.09.30 wyświetleń: 145
Szczegóły ogłoszenia:
Indywidualnie prowadzona przez notariusz Katarzynę Jankowską kancelaria notarialna działa w Legionowie. Świadczone czynności notarialne przeprowadzane są profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Obejmują one swoim zakresem między innymi czynności dotyczące:
  • obrotu nieruchomościami,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa handlowego.
Prowadzona przez notariusz Katarzynę Jankowską kancelaria w Legionowie działa od 2015 roku. Notariusz, jako osoba zaufania publicznego, powołana jest do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną, dbając przy tym o bezpieczeństwo obrotu prawnego, zachowując bezstronność i staranność. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie online.
Kontakt
Katarzyna Jankowska
ul. Henryka Sienkiewicza 10, lok.202, 05-120 Legionowo, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------