ROZŁADUNEK TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY DIAGNOSTYKA POJAZDÓW ELTRAS BIAŁYSTOK

dodano: 2021.10.07 ważne do: 2023.07.14 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma ELTRAS prowadzi Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku, warsztat napraw mechanicznych pojazdów i maszyn,  w tym pojazdów ciężarowych, serwis przewodów hydrauliki siłowej świadczący również usługi z dojazdem do klienta i oferujący pełen asortyment akcesoriów do zakuwania węży dostępny na miejscu. Firma ELTRAS posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji usług z zakresu rozładunku towarów, transportu towarów i materiałów przy użyciu samochodów ciężarowych, w tym również naczep niskopodwoziowych umożliwiających transport ponadgabarytowych ładunków na terenie całego kraju. Firma ELTRAS dysponuje samochodami ciężarowymi, naczepami i przyczepami umożliwiającymi obsługę większości zleceń z zakresu transportu ciężarowego, rozładunku, jak również wynajmu specjalistycznych maszyn rozładunkowych, budowlanych tj. ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki chwytakowe. Zlecenia obsługiwane przez firmę ELTRAS realizują dla klientów operatorzy i kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, podejmujący starania w celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz terminowej realizacji zleceń transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych i serwisowych.
Stacja kontroli pojazdów ELTRAS wykonuje kompleksowe usługi diagnostyczne w zakresie diagnostyki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli i maszyn. Nowoczesne interfejsy diagnostyczne w stacji diagnostycznej ELTRAS umożliwiają kompleksową ocenę stanu technicznego pojazdu, jak również wszelkich instalacji, w tym instalacji gazowej LPG. Przeglądy techniczne wykonywane w stacji kontroli pojazdów ELTRAS można rezerwować za pośrednictwem rezerwacji elektronicznej na adres biuro@eltras.pl lub telefonicznie pod numerem 85 652 51 32. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą korzystać z preferencyjnych warunków napraw mechanicznych, usuwania usterek, regulacji w warsztacie należącym do ELTRAS w trakcie przeglądu technicznego, bez konieczności ponownej wizyty w stacji diagnostycznej. Firma ELTRAS dba o zapewnienie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie specjalistycznych usług transportowych, rozładunkowych, diagnostycznych, serwisowych i eksploatacyjnych. Firma ELTRAS wykonuje także usługi ozonowania wnętrza pojazdu, które zapewniają skuteczną i trwałą dezynfekcję pojazdu. Dezynfekcja metoda ozonowania pozwala na usunięcie wszelkich chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, nieprzyjemnych zapachów: dymu z papierosów, wilgoci, zapachu zwierząt. Firma ELTRAS dysponuje nowoczesną siedzibą, przestronnym parkingiem i doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi, diagnostycznymi oraz  flotą pojazdów ciężarowych, naczep, przyczep oraz specjalistycznych maszyn.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ELTRAS na stronie http://www.eltras.pl  lub bezpośredniego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.
 
Kontakt
ELTRAS
ul. Logarytmiczna 7, 15-587 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------