Otwieracz do klipsów

dodano: 2021.10.08 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep on-line magnesdoklipsow.pl istnieje na od 2014 roku. Sklep magnesdoklipsów.pl specjalizuje się w sprzedaży otwieraczy do antykradzieżowych klipsów. Dziąki współpracy z rzetelnymi dostawcami, zapewnia wielki wybór prostych w obsłudze magnesów o wysokiej mocy, wnikliwie kontrolowanych pod kątem jakości. Firma swoją ofertę kieruje do sklepów detalicznych, sieci handlowych a także biznesmenów realizujących kompleksowe usługi zabezpieczeń dla firm. Zapewnia kompetentne doradztwo, indywidualne podejście oraz interesujące uwarunkowania finansowe. Firma prowadzi sprzedaż produktów na terenie Polski i Europy. Klienci mogą być pewni terminowej wysyłki ich zamówienia. Otwieracz do klipsów z zabezpieczeniem w części wypukłej to tylko jeden z towarów, jakie są proponowane klientom. Bogaty asortyment sklepu obejmuje też magnesy do usuwania magnetycznych klipsów antykradzieżowych okrągłych a także haczyki do otwierania klipsów zabezpieczających typu sensormatic. Dostępne w naszym sklepie produkty pozwalają sprzedawcom szybko oraz bez zagrożenia dla jakości towaru usunąć wszelkie zabezpieczenia z odzieży, obuwia a także pozostałych artykułów.
Kontakt
magnesdoklipsow.pl
Siedlce, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------