Osuszanie budynków Żyrardów

dodano: 2021.10.08 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą spółki suszymy.com.pl. Nasza prężnie działająca firma zajmuje się całościowym osuszaniem obiektów po zalaniach jak również z wilgoci technologicznej. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu do osuszania, nasza firma oferuje wynajem: nagrzewnic, osuszaczy budowlanych oraz wentylatorów. Wykonujemy zlecenia na terenie Warszawy, na terenie województw - łódzkiego a także mazowieckiego. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej uzyskacie Państwo dane dotyczącą wyceny świadczonych usług albo wynajmu specjalnego narzędzia do osuszania. Do każdego naszego klienta mamy indywidualne podejście. Osuszanie obiektów przeprowadza doświadczony zespół. Wieloletnie doświadczenie, kursy oraz setki zrealizowanych prac przekładają się wprost na poziom proponowanych przez naszą firmę usług. Pracujemy z użyciem profesjonalnego sprzętu uznanych marek. Staramy się, żeby nasz cennik usług był najbardziej interesujący na tle ofert konkurencji. Robimy darmowe pomiary wilgoci na posadzkach oraz ścianach, nigdy nie bierzemy kaucji za narzędzia a ponadto zapewniamy ich darmową dostawę.
Kontakt
suszymy.com.pl
Żyrardów, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------