Wszywka alkoholowa Esperal Poznań

dodano: 2021.10.16 ważne do: 2022.10.11 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal wykorzystywany jest w procesie leczenia dolegliwości alkoholowej poprzez implantację wszywki alkoholowej. W celu poddania się wszycia Esperalu chory powinien poddać się konsultacji medycznej aby zdiagnozować możliwość wykonania wszywki alkoholowej. Czas trwania wszywki alkoholowej to blisko 30 minut. Jest to zabieg bezpieczny, podczas którego podskórnie aplikuje się preparat. Esperal ma za zadanie wywołać u pacjenta negatywne skojarzenia z alkoholem. Powtórne spożycie napojów wysokoprocentowych doprowadzi do występowania objawów zatrucia tj. nudności, nudności, skoki ciśnienia, bezsenność, plamy na ciele. Przeważnie następujące objawy skutecznie zniechęcają od skonsumowania alkoholu.
Kontakt
Esperal Poznań
ul. Dworcowa 2, 61-801 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------