Esperal Wszywka alkoholowa Włocławek - Grudziądz - Inowrocław

dodano: 2021.10.26 ważne do: 2022.10.21 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal zwany jest wszywką alkoholową, dzięki której możliwe jest zmniejszenie ryzyka ponownego wrócenia do nałogu alkoholowego. Poprzez wszywkę, alkohol nie jest metabolizowany tak szybko przez wątrobę. Posiadając wszywkę alkoholową już po około 10 minutach od skonsumowania choćby niedużej ilości alkoholu, można odczuć uciążliwe objawy zatrucia alkoholowego. Wszywka alkoholowa jest implementowana za zgodą osoby zainteresowanej. Przed wszyciem leku,, lekarz kontroluje nie tylko trzeźwość chorego, ale dodatkowo przeprowadza z nim rozmowę na podstawie którego określa, czy dana osoba jest świadoma wszelkich następstw dokonania zabiegu.
Kontakt
Esperal Bydgoszcz
ul. Janosika 5A, 85-794 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------