Montaż klimatyzacji

dodano: 2021.12.07 ważne do: 2022.12.02 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
EcoAir Solutions profesjonalna firma z 15-letnim doświadczeniem w branży instalacji klimatyzacji i rekuperacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług związanych zarówno z instalacją klimatyzacji, jak i wentylacji mechanicznej oraz pomp ciepła. Od początku założenia firmy zainstalowaliśmy już ponad 1000 klimatyzatorów w domach oraz biurach. Naszym Klientom oferujemy usługi montażu oraz serwisu w przypadku awarii. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa podkarpackiego: Rzeszowa, Jarosławia, Przeworska, Przemyśla, Łańcuta, Lubaczowa oraz okolic. Do każdej instalacji wykonujemy szkic instalacji, a po zakończeniu projekt oraz protokół z pomiarów potrzebny dla nadzoru budowlanego przy odbiorze budynku. W pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych usług, dlatego też stosujemy tylko materiały wysokiej jakości od znanych i renomowanych producentów.
 
Kontakt
Eco Air Solutions
ul. Piłsudskiego 1/17, 37-200 Przeworsk, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------