wynajem rusztowań Kraków

dodano: 2021.12.09 ważne do: 2022.12.04 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Konstrukta to kompleksowa sprzedaż i wynajem różnego rodzaju rusztowań i komponentów rusztowaniowych. Wielość produktów oferowanych przez firmę Konstrukta pozwala na dowolne konstruowanie takiego ogrodzenia, które całkowicie odpowiada indywidualnym potrzebom każdego klienta. Firma Konstrukta ma w ofercie swoich usług sprzedaż i wynajem kompletnych rusztowań i systemów uzupełniających. Konstrukta gwarantuje najwyższą jakość, którą potwierdzają liczne certyfikaty. W ofercie usług firmy Konstrukta są rusztowania na budynki takie jak domy jednorodzinne jak i duże budynki mieszkalne (bloki, apartamentowce), biurowce, obiekty sakralne, kominy i chłodnie kominowe.
Kontakt
Konstrukta Rusztowania Kraków
ul. Łużycka 25, 30-658 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------