Zapewnimy bezpieczeństwo i rozwiążemy każdą sprawę

dodano: 2021.12.27 ważne do: 2022.12.22 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy bardzo mocno do zaznajomienia się z pełną ofertą naszych usług dotyczących ochrony osób oraz mienia, a także wykonywania usług detektywistycznych. Podejmujemy współpracę z osobami prywatnymi i firmami, co powoduje, że zakres realizowanych przez naszą agencję usług jest naprawdę różnorodny a w nim znajdują się między innymi takie usługi jak sprawdzanie ojcostwa, weryfikowanie danych adresowych, sprawy rozwodowe bądź też usługi dotyczące informatyki śledczej. Nasze usługi charakteryzują się dyskrecją, wysokim poziomem zrealizowania czy też możliwie błyskawicznym zrealizowaniem przy zachowaniu najwyższego poziomu profesjonalizmu. Tym co nas dodatkowo cechuje to fakt, że nie mamy problemu z trudnymi zleceniami, ani tymi, których wykonanie musi nastąpić błyskawicznie. Jedną ze specjalnością naszej agencji są usługi dotyczące wykrywania zdrad jak również ustalaniem wierności. Dodatkowo w razie potrzeby jesteśmy w stanie pochwalić się współpracowaniem z policją, biurami nieruchomości, psychologami czy też laboratoriami. Jesteśmy przekonani, że dzięki oferowanym przez nas usługom będziemy w stanie zadbać o bezpieczeństwo każdego, oraz, że poradzimy sobie z rozwiązaniem każdej sprawy.
Kontakt
Tajfun Group - Detektyw Wrocław
ul. Komuny Paryskiej 57/LU1, 50-452 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------