Aplikacja na tiulu z cekinami-dekolt 1940 - OVAL

dodano: 2021.12.29 ważne do: 2022.12.24 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Każda krawcowa bądź też osoba zajmująca się szyciem bądź też innymi pokrewnymi tematami musi zapoznać się z naszymi artykułami. Nasza hurtownia pasmanteryjna na rynku działa od bardzo wielu lat, a od 2015 roku bezpośrednio współpracuje z wytwórcami najbardziej istotnych przedmiotów z dotyczących pasmanterii. Mamy możliwość pochwalić się zróżnicowaną ofertą, która obejmuje na przykład produkty do biżuterii, dodatki krawieckie, gumy, koronki czy też wiele innych istotnych artykułów. Możemy zagwarantować, że każdy kto odwiedzi prowadzony przez nas sklep krawiecki będzie mógł bez kłopotów kupić wszelkie wymagane artykuły. Poza współpracowaniem z osobami prywatnymi prowadzona przez nas hurtownia pasmanteryjna zapewnia opcję nawiązania współpracy także z różnymi hurtowaniami. Zapewniamy, że ceny naszych produktów są naprawdę ciekawe, a zatrudnieni u nas fachowcy w razie konieczności są w stanie pomóc w wybraniu doskonałych produktów. Z całą pewnością opłaca się zaznajomić się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy. Dzięki nam szycie i inne usługi tego rodzaju staną się bardzo łatwe.
Kontakt
Hurtownia krawiecka OVAL
ul. Ossowskiego 30, 95-200 Pabianice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------