Kursy kosmetyczne dla profesjonalistów.

dodano: 2022.01.12 ważne do: 2023.01.07 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs kosmetyczny, który posiadamy w ofercie naszego centrum szkoleniowego, to ogromna dawka wiedzy oraz zajęcia praktyczne, dzięki którym wykonanie zabiegów będzie w pełni profesjonalne i bezpieczne dla klientów. Doskonale wiemy jak ważne jest to, by zapoznać się z działaniem wykorzystywanych podczas pracy urządzeń oraz zdobyć doświadczenie, które pozwala nam pewniej i sprawniej wykonywać masaże, zabiegi upiększające, stylizacje oraz inne czynności, które związane są z pracą manualną. Doświadczeni trenerzy, którzy pracują w naszej placówce doskonale wiedzą w jaki sposób przekazywać wiedzę tak, by była ona w pełni zrozumiała dla kursantów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej iwonakozak.pl i wyboru szkolenia, które Cię zainteresuje. Oferujemy między innymi kurs stylizacji paznokci, kurs stylizacji oprawy oka, kurs wizażu, kurs piercingu, kurs masażu, prowadzimy zajęcia związane z makijażem permanentnym oraz kosmetologią białą. Gwarantujemy rzetelność oraz zaangażowanie. 
Kontakt
Agencja Kontact Iwona Kozak
ul. Komuny Paryskiej 39-41, 50-451 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------