Serum z niacynamidem

dodano: 2022.01.31 ważne do: 2023.01.26 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Nasze serum z niacynamidem to produkt o lekkiej, żelowej konsystencji, który praktycznie natychmiast zapewnia długotrwałe nawilżenie i naprawę bariery skórnej. Zastanawiasz się czy używanie jej jest dobrym pomysłem dla ciebie? Możesz zyskać nie tylko gładszą teksturę skóry. Serum z niacynamidem polecane jest szczególnie do suchej skóry. Skutecznie zapobiega utracie wody w skórze. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania. Korzystając z naszych produktów masz pewność, że zapobiegasz rozwojowi niedoskonałości i podrażnień spowodowanych przesuszeniem. Nasz produkt jest idealny dla ciebie – stworzony do realizowania twoich potrzeb i najwyższych wymagań. Skład, któremu można zaufać to podstawa naszych produktów. Rozprowadzając na twarzy kilka kropel naszego produktu masz pewność, że pozwalasz swojej skórze korzystać z wyjątkowych możliwości niacynamidu. Pamiętaj o unikaniu bezpośredniego kontaktu z oczami. 
Kontakt
Thesilencio
woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------