Odzyskanie ukochanego,ukochanej.Rytuał wejścia w podświadomość

dodano: 2022.02.13 ważne do: 2022.06.01 wyświetleń: 24
1 111 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Rytuały wykonuje od wielu lat. w ten sposób pomogłam wielu parom ale nie tylko.

Najlepszy rytuał ,który mogę polecić to wejście w czyjąś podświadomość, bo jak wiadomo to ona kieruje naszym życiem. Tak naprawdę to czy idziemy w prawo czy lewo mówi nam podświadomość, każda myśl pochodzi od niej. Dlatego pracuje właśnie na podświadomości.

Ten rytuał wykonuje zawsze z klientem badz klientką przez telefon bądz komunikator wg. potrzeb klienta .Wprowadzam Cię w czyjąś podświadomość ,gdzie tak naprawdę to TY mówisz ,co druga osoba ma robić np. żeby napisała , żeby wróciła, żeby się zmieniła ,nie piła, nie krzyczała i wszystko co tylko chcesz.

ten rytuał jest w pełni bezpieczny i zawsze skuteczny.

Tu masz pewność , że jest on wykonany ponieważ w nim uczestniczysz a mało tego doświadczasz różnych doznań ,które towarzyszą w trakcie rytuału .

Serdecznie zapraszam by polepszyć swoje życie ale tez niejednokrotnie i innych .
Kontakt
Dominika
Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------