Holowanie auta Gdańsk

dodano: 2022.02.18 ważne do: 2023.02.13 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Wszechstronna obsługa z opcją naprawy pojazdu to specjalność BUBI – POMOC DROGOWA. Ta laweta Gdańsk ma swój warsztat samochodowy, czyli kierowcy mogą liczyć na natychmiastową naprawę. Proponowana laweta Trójmiasto działa całodobowo, co pozwala na bezzwłoczne usunięcie usterki i dalszą podróż. W pomoc drogowa Gdańsk jest dostęp do podzespołów wszystkich marek samochodów, co jest następnym walorem. Po holowanie auta Gdańsk i naprawie mechanicznej można też oczekiwać na naprawy blacharsko – lakiernicze, gdy pojawi się taka konieczność.

Kiedy natomiast w trakcie holowanie auta Trójmiasto okaże się, że naprawa może potrwać dłużej, to klienci mogą oczekiwać na uzyskanie auta na zastępstwo. Nowoczesne holowniki pozwolą na bezproblemowe odholowanie każdego rodzaju pojazdu i z tego względu w branży holowanie samochodu Gdańsk firma taka jest rozpoznawalna. Wszystkie samochody, jakich dotyczy holowanie samochodu Trójmiasto są dobrze zabezpieczone przed holowaniem, co jest znaczące po wypadkach, gdy samochody są bardzo uszkodzone.

Holowanie auta Gdańsk
ul. Czerwony Dwór 27
80-376 Gdańsk
NIP: 9570883490
tel. 668180004
kontakt@pomoc-drogowa-gdansk.pl
 
Kontakt
BUBi
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------