Części i akcesoria do ciężarówek.

dodano: 2022.02.18 ważne do: 2023.02.13 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Coner-Części jest młodym, prężnie działającym zespołem kierującym ofertę w stronę serwisów samochodów ciężarowych, firm transportowych,, dystrybutorów naczep i cystern, a także innych podmiotów związanych z częściami do samochodów ciężarowych. Firma Coner-Części  działa głównie jako sklep internetowy, dzięki czemu oferuje swoje usługi w każdej lokalizacji 24 godziny na dobę. Firmę Coner-Części wyróżnia na rynku stosowanie wysokich standardów obsługi, dostosowanych do specyfiki rynku części zamiennych TIR, a także nieustanne uatrakcyjnianie oferty poprzez poszerzanie wachlarza części zamiennych do ciężarówek, części do naczep i przyczep oraz olei i smarów warsztatowych. 
Kontakt
Conerczesci
woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------