Pozwól dziecku poznawać kulturę: kulturka-poznan.pl

dodano: 2022.02.28 ważne do: 2023.02.23 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz jak istotne jest poznawanie kultury przez Twoje dziecko? Dzięki temu uczy się ono interakcji ze światem, przyswaja określone wartości, uczy się jak kształtować własne poglądy i w jaki sposób odpowiednio traktować innych. W realizacji tego zadania dzieciom w żłobkach i przedszkolach pomaga grupa ludzi z pasją, którzy stworzyli „Kulturkę”. Organizując dokładnie przygotowane przedstawienia teatralne oraz spektakle muzyczne edukują dzieci, bawią i pomagają im w rozwoju. Poznaj bliżej grupę wspaniałych ludzi tworzących „Kulturkę” i zyskaj informacje o organizowanych przez nich eventach odwiedzając stronę internetową:  kulturka-poznan.pl.
 
Kontakt
Kulturka Poznań
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------