Jakie dane są potrzebne do wyłudzenia kredytu?

dodano: 2022.03.07 ważne do: 2023.03.02 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Coraz częściej słyszymy o sytuacjach, gdy ktoś orientuje się, że został oszukany i okradziony, bo ktoś zaciągnął na jego dane kredyt czy wziął pożyczkę. W dużej mierze ma na to wpływ także kwestia cyber bezpieczeństwa i ataki w formie tzw. phisingu. Jakie dane są potrzebne do wyłudzenia kredytu? Najczęściej zdarza się, że gdy zgubimy portfel lub ktoś go nam wykradnie, następnie bierze w banku kredyt na podstawie naszego dowodu osobistego. Dlatego tak ważne jest, aby zadzwonić do banku i na policję i niezwłocznie poinformować o braku dokumentu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane są potrzebne do wyłudzenia kredytu? Sprawdź nasz wpis na blogu.
Kontakt
Moja Pożyczka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------