Artykuły biurowe dla firm

dodano: 2022.03.08 ważne do: 2023.03.03 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Kup u nas artykuły biurowe i papiernicze za minimum 300 złotych a otrzymasz przydatny gratis ! Do wyboru ptasie mleczko, kawa, krem do rąk. Przy większych zakupach - więcej gratisów.
Dostarczamy do firm artykuły biurowe i druki akcydensowe konieczne do prowadzenia działalności gospodarczej począwszy od powszechnie stosowanych spinaczy biurowych po wszelkie inne akcesoria biurowe, materiały eksploatacyjne do urządzeń, druki akcydensowe i papier.
Działamy też jak typowy sklep papierniczy online. Więcej szczegółów dotyczących oferty i promocji na naszej witrynie internetowej: https://www.net-biuro.pl/information.php?info_id=2
Państwa zamówienia na artykuły papiernicze i biurowe prosimy składać przez stronę internetową lub telefonicznie 695 840 695, 124 300 390.
Dostawa kurierem na cały kraj. Kraków - dostarczymy nieodpłatnie naszym transportem przy złożeniu zamówienia za minimum 100 zł.
Kontakt
net-biuro.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------