Dark store

dodano: 2022.03.08 ważne do: 2023.03.03 wyświetleń: 201
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Okres pandemii, w którym wiele osób było zamkniętych w domach podczas lockdownu czy kwarantanny sprawił, iż musieliśmy zmienić swoje nawyki, w tym nawyki zakupowe. Z racji, iż część ludzi nie było w stanie, bądź bało się dokonywać zakupów stacjonarnie, zaczęło korzystać z usług sklepów typu dark store. Są to sklepy, które nie mają swojej fizycznej siedziby, a swoją działalność sprzedażową prowadzą jedynie przez internet. Posiadają one magazyny, z których towar jest odbierany przez kurierów, a następnie dostarczany do klienta w ekspresowym tempie, który w niektórych przypadkach sięga kilkunastu minut od złożenia zamówienia. Więcej na temat dark store znajdziesz na stronie Exorigo Upos.
Kontakt
Exorigo Upos
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------