Obsługa transakcji | M&A | EXIT

dodano: 2022.03.22 ważne do: 2023.03.17 wyświetleń: 122
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz poświęcić więcej w inwestycje niż do tej pory? Kapitał zdecydowanie trzeba chronić, a teraz jest to trudniejsze niż kiedykolwiek. Z pomocą może przyjść obsługa transakcji. Chcesz inwestować w nowy biznes poprzez nabycie udziałów, a może chcesz dokapitalizować jakiś startup który Cię zainteresował. Być może nawet jesteś już na rozmowie i chcesz szybko dokończyć ten proces, ponieważ wiesz, że ta inwestycja jest warta zachodu, ale nie za wszelką cenę. Negocjacje za to zatrzymały się w martwym punkcie i potrzebujesz doświadczonego doradcy. Dlatego potrzebujesz fachowca, który zapewni Ci odpowiednią opiekę i wsparcie nad twoim biznesem. Doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności są warte zainteresowania, ponieważ obsługa transakcji może zdecydowanie się zwrócić. 
Kontakt
Panasiuk
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------