JB STAL - obróbka metali, piaskowanie

dodano: 2022.03.29 ważne do: 2023.03.24 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Dwa typy przemysłu - lekki oraz ciężki są nam wybitnie poprawnie legendarne. Ciężki kojarzy nam się z znacznymi i zagmatwanymi działaniami, z drogimi procesami wytwórczymi, z zadaniami na wysoką skalę. Przeciwieństwem tego będzie przemysł lekki. Przemysł lekki jest działem gospodarki, jaki zajmuje się w głównej mierze wytwarzaniem materiałów do masowego użytku, na przykład poprzez obróbkę skrawaniem - obróbka metali sandomierz A w związku z tym do tego przemysłu zaliczymy wytwarzanie tkanin oraz wszystkiego, co z nimi związane, wytwórczość materiały, odzieży, obuwia, produktów skórzanych, tekstyliów, włókien.

Wszelakie wyroby z ceramiki lub szkła również kwalifikowane są do przemysłu lekkiego. Większość z nas pracuje w takim przemyśle lekkim. W przeciwieństwie do przemysłu ciężkiego w przemysł lekki nie angażuje się takich specyfików. Przemysł lekki to produkcja masowa, to wytwórczość dla pospolitego konsumenta, jest przeciwieństwem przemysłu ciężkiego, jaki to skoncentrowany jest na produkcji dla innych typów przemysłu, nie dla kontrahenta indywidualnego. Przemysł lekki ma gigantyczne znaczenie dla gospodarki jako ogółu.


JB STAL Bożena Wołoszyn-Kupiec
ul. Chopina 23
37-400 Nisko

Zakład produkcyjny:
ul. Sandomierska 8, 37-400 Nisko

Dane kontaktowe:
tel. +48 882 109 713
e-mail: kontakt@jbstal.pl
 
Kontakt
JB STAL
woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------