Kuchnie Gdańsk, Gdynia i Sopot

dodano: 2022.03.31 ważne do: 2023.03.26 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to doskonały przedstawiciel niemieckiej firmy HACKER. W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór mebli kuchennych, zabudów, mebli do łazienki i wielu innego rodzaju towarów niezbędnych do cieszenia się wyjątkową kuchnią oraz łazienką. Możemy zagwarantować kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na najwyższym poziomie. Poza kuchniami i łazienkami zapewniamy także tynki dekoracyjne, zabudowy szaf oraz sprawdzonej jakości meble do wnętrz. Zapewniamy szereg promocji, które dadzą możliwość zdecydować się na nasze usługi w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. W trakcie realizowania usług stosujemy jedynie najlepsze materiały dlatego też wszelkie meble i projekty stworzone i dostarczone przez naszą firmę spełniają odpowiednie standardy. Bardzo mocno zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------