Jak założyć firmę za granicą - Konieczny Wierzbicki

dodano: 2022.04.07 ważne do: 2023.04.02 wyświetleń: 222
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria prawna i jej usługi stanowią dużą pomoc dla przedsiębiorstwa. Jako uznana kancelaria radców prawnych Michała Koniecznego i Marcina Wierzbickiego proponujemy kompleksową obsługę prawną małych i dużych firm. W naszej kancelarii adwokatów i radców prawnych pracują prawnicy, których specjalizacje się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie wspierać Twoją działalność, uwzględniając szczególne wymogi danej branży. Konieczny Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych to wielokrotnie nagradzana firma prawnicza, której usługi obejmują prawo: gospodarcze, własności intelektualnej i danych osobowych, prawo IT, nowych technologii, nieruchomości i procesów inwestycyjnych, międzynarodowe, spółek.
 
Kontakt
KONIECZNY, WIERZBICKI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH
ul. Kącik 4, 30-549 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------