Szkoła Jazdy Poznań

dodano: 2022.04.10 ważne do: 2023.04.05 wyświetleń: 102
Szczegóły ogłoszenia:
Nie zawsze jest tak dobrze, ze każdy potrafi w sposób prawidłowy od razu prowadzić pojazd. Praktyka czyni mistrza, a to podlega ciągłemu doskonaleniu. Swoje umiejętności należy systematycznie ćwiczyć. W poznańskiej szkole jazdy Piotra Roszaka nie tylko zapiszesz się na kurs prawa jazdy kat B z wykładami, ale także zdobędziesz odpowiednie doświadczenie i pewność prowadzenia pojazdu podczas jazd doszkalających dla osób z prawem jazdy. Uczestnicząc w kursie również możesz skorzystać z jazd doszkalających dla kursantów, które zaznajomią Cię z praktycznymi zasadami ruchu drogowego. Na kursie poznasz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, alternatywnie możesz skorzystać  z zajęć na kursie prawa jazdy kat B z wykładami w 1,5 tygodniowym trybie. Zajęcia praktyczne obejmują 30 godzin zegarowych jazdy po mieście i placu. Skorzystaj z możliwości poprawy swoich możliwości poruszania się pojazdem po drogach, na zajęciach nauczysz się również pewności siebie w kontaktach z innymi kierowcami.
Kontakt
Nauka Jazdy Poznań
woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------