Bramy segmentowe krispol

dodano: 2022.04.27 ważne do: 2023.04.22 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Bramy segmentowe są najskuteczniejsze i najwygodniejsze do wjazdu do garażu, przedsiębiorstwa przemysłowego, magazynu, myjni samochodowej. Zewnętrznie są konstrukcjami podnoszącymi, więc nie potrzebują dodatkowej przestrzeni do przesuwania się na bok. W przeciwieństwie do systemów roletowych, nie są one nawinięte na wał, ale składają się z kilku sekcji, które po podniesieniu poruszają się po prowadnicach i ciasno mieszczą się pod sufitem pomieszczenia. Nasza firma oferuje szeroką gamę modeli oraz dogodne warunki współpracy z osobami prywatnymi i firmami. W naszej ofercie znajdują się bramy do obiektów charakteryzujących się szczególnymi warunkami pracy, dużą wilgotnością oraz koniecznością oszczędzania ciepła. Jest to wersja przemysłowa, której wszystkie mechanizmy i sekcje posiadają specjalną powłokę chroniącą przed wilgocią. Nakłada się na nie również dodatkową warstwę izolacji termicznej. Pod względem wytrzymałości, niezawodności, żywotności, ochrony przed hałasem odpowiadają modelom przemysłowym.
Kontakt
Systemo
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------