Profesjonalna rekrutacja pracowników: HRK

dodano: 2022.04.29 ważne do: 2023.04.24 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wyobrażasz sobie przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji pracowników nie mając o tym żadnego pojęcia? Osoby, które decydują się na realizację tego zadania – nie powiadający kompetencji – narażają siebie  na stres (nie wiedzą w jaki sposób przeprowadzić rozmowę, jakie pytania zadawać, na co zwracać uwagę, jak ocenić kompetencje osoby aplikującej o pracę), a także firmę na straty finansowe (zatrudniona nieodpowiednia osoba do pracy jest mało wydajna, pracuje wolno, długo się uczy). Jeśli chcesz zyskać pewność, że rekrutacja zostanie przeprowadzona prawidłowo – skorzystaj z usług firmy HRK – specjalisty mającego wieloletnie doświadczenie.
 
Kontakt
HRK SA
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------