Ekozet - biopreparaty do oczyszczalni i szamb

dodano: 2022.04.30 ważne do: 2023.04.25 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Ekozet to sklep, w jakim znajdziesz wszystko, co potrzebne do przydomowej oczyszczalni ścieków i szamba. Skuteczne i bezpieczne dla zdrowia preparaty pomogą we właściwym działaniu systemu. Dzięki nim pozbędziesz się zanieczyszczeń i szkodników. Ponadto proponujemy również biopreparaty do oczek wodnych, które pomogą zachować je w należytej czystości. W Ekozet odnajdziesz między innymi aktywatory do szamb, bakterie i drożdże do szamb oraz oczyszczalni, artykuły do udrażniania rur i oczyszczania drenażu, a dodatkowo chemię do toalet turystycznych i środki na gryzonie oraz owady. Dodatkowo na naszym blogu oczekują na Ciebie ciekawe rady. Sklep Ekozet zaprasza do składania zamówień.
Kontakt
Ekozet - biopreparaty do oczyszczalni i szamb
ul. Warszawska 125, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------