Medycyna estetyczna Łódź-powiększanie ust

dodano: 2022.05.01 ważne do: 2023.04.26 wyświetleń: 106
Szczegóły ogłoszenia:
Okolice ust i same usta to obszary twarzy, które szybko zdradzają mijający czas. Każda z nas chciałaby napawać się atrakcyjnymi i idealnie symetrycznymi ustami, natomiast w rzeczywistości często jest odwrotnie. W naszym gabinecie oferujemy m.in. zabieg powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Już po pierwszym zabiegu usta stają się wyraźnie jędrne, nawilżone a także wyjątkowo sprężyste. Zabieg nie wymaga większego przygotowania i trwa zazwyczaj 15-30 minut. Przed interwencją zbierany jest dokładny wywiad lekarski, później odbywa się ocena twarzy w spoczynku i podczas mimiki. Dyskutowane są realne możliwości poprawy oraz wymagania pacjentki.
Kontakt
Holly Elite
ul. Al. Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-432 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------