Laserowe usuwanie blizn Warszawa

dodano: 2022.05.01 ważne do: 2023.04.26 wyświetleń: 111
Szczegóły ogłoszenia:
Dermatochirurgia została wydzielona ze wspólnego zainteresowania dermatologów i chirurgów do leczenia skóry. Nasza klinika specjalizuje się chirurgią z użyciem nowoczesnych urządzeń, takich jak laser punktowy. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych, w tym kurzajek i brodawek. Oferujemy ponadto zabiegi laserowego usuwania żylaków, hemoroidów, rozstępów, a także blizn. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy chirurgów oraz dermatologów. Przeprowadzenie każdego zabiegu z obszaru dermatochirurgii poprzedzone jest konsultacją u lekarza specjalisty. Udzielamy szybką diagnostykę i przystępne terminy umawiania zainteresowanych. Po zabiegu, zapewniamy profesjonalną opiekę oraz rozpiskę zaleceń.
Kontakt
Chirurgia Warszawa
ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------