Wszywka alkoholowa Esperal Żyrardów - Wołomin - Ząbki - Mława

dodano: 2022.05.01 ważne do: 2023.04.26 wyświetleń: 123
Szczegóły ogłoszenia:
Niejednokrotnie mówi się, że alkoholik na zawsze pozostanie już alkoholikiem, tyle że może wybrać życie w wstrzemięźliwości od napojów wyskokowych. To, jak długo będzie trwało leczenie alkoholizmu u uzależnionego zależy m.in. od poziomu nawyku, w którym tkwi. Najważniejsze, to chęć zmiany. Do jednych z najbardziej skutecznych strategii leczenia, zalicza się zaszycie alkoholowe. Wszywka alkoholowa jest środkiem przeznaczonym do implantacji podskórnej. Oddziaływanie wszywki polega na wydzielaniu substancji, która hamuje metabolizm alkoholu. Proces ten jest długofalowy, czego efektem jest, pojawienie się nieprzyjemnych zaburzeń po spożyciu alkoholu. Przed przystąpieniem do zabiegu, specjalista przeprowadza z uzależnionym szczegółowy wywiad, w trakcie którego zidentyfikowane są możliwe przeciwwskazania do użycia wszywki alkoholowej.
Kontakt
Gabinet Chirurgiczny Warszawa
ul. Marszałkowska 62, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------