VERACO | litery 3D, kasetony, ekspozytory, stojaki reklamowe

dodano: 2022.05.02 ważne do: 2022.08.18 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Veraco to firma, która zajmuje się produkcją systemów wystawienniczych zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze produkty są wykorzystywane najczęściej podczas różnego rodzaj eventów, targów czy też konferencji. Szyldy, stojaki reklamowe, informacyjne, totemy pozwalają nie tylko na odpowiednią ekspozycję materiału, ale również dają możliwość utrzymania tych elementów w spójnej identyfikacji wizualnej. Dzięki temu, Twoja firma jest widoczna i łatwa do rozpoznania. W ofercie posiadamy kilkaset gotowych rozwiązań do prezentacji plakatów czy ulotek, ale chętnie wykonamy również zamówienie indywidualne. Zapraszamy do skorzystania z oferty VERACO.


VERACO ENGINEERING 
ul. Elbląska 113
80-718 Gdańsk
tel. 510321814
e-mail: biuro@veraco.pl
strona internetowa: https://veraco.pl/
Kontakt
VERACO ENGINEERING
ul. Elbląska 113, 80-718 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------