Odtrucie alkoholowe Lubin-Głogów-Świdnica-Bolesławiec

dodano: 2022.05.03 ważne do: 2023.04.28 wyświetleń: 134
Szczegóły ogłoszenia:
Odtrucie alkoholowe jest bardzo często stosowanym zabiegiem u osób, które mają problem z alkoholem oraz doświadczają tzw. zatrucia alkoholowego. Zabieg ma na celu zrekompensować szkody, jakie w organizmie spowodował alkohol. W ten sposób odnawia się gospodarkę wodną i elektrolitową. Pacjentowi indywidualnie dopasowywane są porcje płynów oraz farmaceutyków w postaci dożylnej kroplówki. Nie ma potrzeby stosowania znieczulenia, Pacjent jest całkiem świadomy w ciągu zabiegu. Warto mieć na uwadze, że odtruwanie alkoholowe nie należy wykonywać pośród osób, które są nieświadome bądź mają drgawki oraz gorączkę spowodowane obecnością alkoholu we krwi. Oprócz tego, odtruwanie całkowicie odradza się osobom, które mają dolegliwości przewlekłe.
Kontakt
Odtruwanie Wrocław
ul. Nożownicza 14/16, 50-120 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------