Wszywka alkoholowa Esperal Łódź-zaszycie alkoholowe

dodano: 2022.05.18 ważne do: 2023.05.13 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal jest popularnie nazywany wszywką alkoholową. To niezwykle skuteczna opcja wpierająca przezwyciężenie alkoholizmu. Wszywka jest doskonałą metodą uzdrawiania, która pomaga w terapii. Może także powstrzymać nawroty ciągu alkoholowego. W żaden sposób nie ingeruje na codzienne funkcjonowanie. Dla organizmu Esperal jest bezpieczny a daje uciążliwe objawy tylko i wyłącznie po spożyciu napojów wysokoprocentowych. Znaczącym atutem jest jego niewidoczność. Warto pamiętać, że przed zabiegiem zaszycia, chory, dla własnego bezpieczeństwa, na minimum dwie doby musi bezwarunkowo odstawić napoje wyskokowe oraz zachować wstrzemięźliwość.
Kontakt
Esperal Łódź
ul. Al. Kościuszki 106/116, 90-442 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------