Wszywka alkoholowa Gdańsk-Gdynia-Sopot

dodano: 2022.05.22 ważne do: 2023.05.17 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Uzależnienie od alkoholu zwane kontroli – uzależniony przestaje panować zarówno nad piciem, jak i nad zachowaniem z nim związanym. Nałogowiec przeważnie  nie przyznaje się do nałogu i nie dostrzega skutków codziennego picia. Nałóg wskazane jest leczyć terapią lub farmakologią. Nadzwyczajną skutecznością wyróżnia się podskórna implantacja disulfiramu, czyli popularnego Esperalu. Zaszycie alkoholowe to łatwy zabieg, który wykonywany jest przez profesjonalnego medyka. Polega na podskórnym wszyciu tabletki, która wchodzi w reakcję z alkoholem i prowadzi do jego awersji. Skuteczność oddziaływania wszywki szacuje się na 8-12 miesięcy.
Kontakt
Esperal Gdańsk
ul. Aleja Generała Józefa Hallera 41, 80-426 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------